HardRocker: VINCE NEIL?!

10. května 2010 v 13:04 | Buznička |  Černá skříňka
ANEB JAK MŮŽE BÝT NAKUPOVÁNÍ VZRUŠUJÍCÍ! xD

Takže abych shrnul celé mé nakupování a courání po městě...
Hrozně se mi nikam nechtělo. Byl jsem unavený a byla mi zima, ale vzpomněl jsem si na klip k Don't Go Away Mad, jak se Vincí taky musel vykopat z postýlky a prostě jsem se teda oblékl.
Do vlasů jsem si uvázal tmavě modrej šáteček a hned jsem měl lepší náladu.
Každej na mě venku čuměl jak na debila, ale mě to bylo jedno, protože já jsem rocker a oni jen lůza a tak jsem došel až na poštu. Tam mě hned nasrala ženská, protože mi nechtěla poslat malej balíček... No dobře, kdyby to někde bylo napsaný, jak malý teda nemůžu posílat... Navíc proč bych jako nemohl poslat maličkej balíček?! No každopádně na mě vyjela "Tak tohlencto vám teda neodešlu!", což mě vytočilo, musel jsem koupit obálku za 6 kč, čímž jsem zase prodělal na poštovnym při prodeji na Aukru, ale co už.
Z pošty jsem zamířil do Pewy, že za zbylý prachy nakoupim. Nakonec to bylo levnější, než jsem čekal.
A tak se mi zachtělo si jít ještě koupit Spark, kterej maj u nás jen v jednom obchodě. Tak jdu a vidiím tam ještě jeden poslední kus HardRockera. Hmmm, tak se na něj aspoň mrknu. Bylo v něm nějaký cédo, takže byl pěkně mastnej za 120 Kč a Spark za 79 Kč a já měl jen 207 Kč, takže by mi to vyšlo jen tak tak. Tak jsem tam toho HardRockera chtěl vrátit, ale mrknu na obsah a tam VINCE NEIL?!
Já jsem se málem udělal, když jsem to viděl!!! xDxD
Tak jsem si ho hned koupil a celou cestu domu jsem se musel kousat do rtu, abych se přiblble neusmíval. Pak jsem došel k baráku, zabouchl za sebou dveře, zahodil tašku (co na tom, že tam mám zmrzlinu xD) a padl na kolena na koberec a začal listovat, kde teda ten Vincí je! xD No našel jsem ho, mrknul zběžně na obrázky a pak letěl domu, jelikož jsem tam klečel na čtyřech v dosti zvláštní pozici, jak kdybych čekal, že někdo přijde a regulérně mě vymrdá xDxD Ehem, ne, NEČEKAL! I když... Vincí? xDxD
No a pak jsem letěl napsat tenhle článek xD

A ještě na námku mě napadla taková hláška xD Já mám Vincíka rád, obvykle ho bránim před urážkama, ale... "Vince Neil je jako medvídek. Tlustej a chlupatej, ale přesto s nim chci sppát každou noc." :D:D:D Pardon Vincíííí :D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andillek Andillek | Web | 12. ledna 2011 v 7:29 | Reagovat

Myslím, že ta hláška je naprosto přesná... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama